P.H.u. POORK

Technology for you

O FIRMIE

Firma P.H.U. POORK zajmuje się profesjonalnymi rozwiązaniami w branży telekomunikacyjnej, informatycznej i automatyce. Istnieje od ponad 28 lat, zobywając doświadczenia w zakresie oferowanych rozwiązań biznsowych.

Jesteśmy Autoryzowanym Sprzedawcą i Instalatorem Central Panasonic. Nasza kadra to autoryzowani instalatorzy. Zajmujemy się montażem serwisem i programowaniem wszystkich central Panasonic.
    
Zetkom Oddział Warszawa – obsługuje wschodnią cześć Polski, oferując nagrywanie rozmów, rejestrację połączeń, call center, ivr oraz zarządzenie rozmowami telefonicznymi.

P.H.U. POORK Piotr Modrzejewski
ul. Pajęcza 15
04-802 Warszawa
Tel. +48 22 615 20 67

Formularz kontaktowy
KLAUZULA INFORMACYJNA DOTYCZĄCA FORMULARZA KONTAKTOWEGO

Informujemy, że:

  1. Administratorem danych, w rozumieniu art. 7 pkt 4 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2014 r. poz. 1182) zawartych w niniejszym oświadczeniu jest Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe POORK Piotr Modrzejewski z siedzibą 04-802 Warszawa, ul. Pajęcza 15
  2. Zebrane dane będą przetwarzane przez Administratora wyłącznie w celach kontaktowych w ramach prowadzonej działalności gospodarczej i nie będą udostępniane innym odbiorcom.
  3. Podanie danych osobowych ma charakter dobrowolny, jednakże jest niezbędne do zapewnienia sprawnego przepływu informacji.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych.